Tel: +48 61 285 25 45  Mail: biuro@spawstal.pl

Po godzinach

pobiegli w Piwnej Mili

Pięciu pracowników naszej firmy uczestniczyło w dość nietypowym biegu jakim jest V Poznańska Piwna Mila. Zawodnicy mieli do pokonania dystans 1604 metrów, pijąc co 400 metrów jedno piwo!  W kategorii OPEN na 3 miejscu uplasował się Szymon Jung z czasem 6:39. Szymon Jung - 3 msc. OPEN, 2 msc. kat. wiek. M18...

więcej >>

Sztafeta III Króli 06.01.2019

niedzielę dnia 06.01.2019 r., pracownicy naszej firmy wzięli udział w Sztafecie III Króli, która odbywała się w Poznnaiu w Parku Dębina. W zawodach wzięło udział 40 sztafet z Poznania i okolic. Do pokonania przez zawodników był dystanst 3,33km. Sztafeta SPAWSTAL poGODZINACH uplasowała się na dobrym 15 miejscu!  Poniżej...

więcej >>

Szymon Jung w kadrze!

W związku z przygotowaniami Kadry Narodowej Mężczyzn do II rundy Hockey Series Finals w hokeju na trawie, pracownik naszej firmy został powołany na konsultację szkoleniową reprezentacji Polski, która odbyła się w dniach 11-15.12.2018 w Hiszpańskim Alicante! Gratulujemy!

więcej >>

7 Luboński Bieg Niepodległości 11.11.2017

Z okazji obchodów 99 rocznicy Święta Niepodległości, czworo pracowników naszej firmy udało się na Bieg Niedpoległości w Luboniu, chłopacy zmierzyli się z dystansem 10 km. Szymon Jung - 42:44 Maciej Matuszak - 43:22 Jarosław Kaźmierczak - 49:17 Jacek Dydymski - 53:50